23.08.2013 -=FATAL JUNGLE OPEN AIR=-

image

Jungleradical Crew ve spolupráci s Coloursound Systemem, pořádají 23.8. v Úpici u Trutnova - Dlouhé Záhony, společný jungle & drum and bass open air!!! Za Jungleradical Crew vystoupí:

MIKRO
JD BASS
UNDERFIRE
PENZA b2b DJane CTRL

http://www.jungleradical.cz/

Coloursound System Djs:

WAYPA
RADAX
PAWLIK

SPECIÁLNÍM HOSTEM BUDE TENTOKRÁT LONDÝNSKÝ DJ SYBER SY !!! https://soundcloud.com/sybersymon

start po 20.00 entry: 50,- :D

Syber Symon je jedním z nejvšestrannějších dj's na Londýnské scéně.
Do Londýna přišel z Windsoru v roce 1993 se spolužákem a velmi známým DJ ANTem ( Powertools/SUF). Okamžitě se zamiloval do Londýnské rave scény. Na parties jako je Farside, Zero Gravity a Trancentral se setkal s dj's Giselle, Zebedee, Boney Slackburn, Cloggi atd. Byl také pravidelným návštěvníkem sobotních Spiral Tribe, Bedlum and Vox Populi squad, tyto párty Symona inspirovaly natolik, že nakoupil techniku a začal mixovat.
Ze začátku hrál na squat parties se soudsystémy jako jsou KAK, JIBA, OUT OF ORDER. Později začal spolupracovat s DJ JEROME HILL se kterým nakonec pracoval ve vinylshopu v CAMDENU známým jako DRAGON DISC (později TRACKSHEADS) zaměřeným na techno sound. Tato spolupráce přinesla své ovoce na partis UNDERGROUND SOUND & MANIK, kterou navštěvovalo pravidelně přes 1000 lidí.
Ačkolkiv je jeho hudební vkus velice široký,zahrnující rave, basse, acid, techno, techhouse breaks, minimal a další, jeho nejoblíbenější styl je stále techno.
Mezi jeho oblíbené labely patří například RAW,HYDRAULIX & MUTATE TO SURVIVE

novinky

Koupili jsme novej laser - plno barevnej ! Navíc se k nám po roce a půl vrátil ten náš starej !! Tímto moc děkujeme Romanovi z Kabinetu !!